Po troch rokoch sa 9. a 10. novembra konali Majstrovstvá Slovenska Špeciálnych olympiád v krasokorčuľovaní a short tracku 2023. Tento rok to boli otvorené Majstrovstvá Slovenska, lebo na pretekoch sa zúčastnili aj športovci zo Špeciálnych olympiád Rakúsko a Špeciálnych olympiád Česká republika.
    Vo štvrtok 9.11. sa konali Majstrovstvá Slovenska Špeciálnych olympiád v short tracku, kde sme mali mimoriadne vysokú účasť. Športovci medzi sebou pretekali v disciplínach 55m, 111m, 222m, 333m, 500m, 777m a 1000m. Atmosféra na pretekoch bola skvelá a všetci boli nadšení. Pretekári si to užili a nabrali nové skúsenosti do ďalšej sezóny.
V piatok 10.11. sa konali Majstrovstvá Slovenska Špeciálnych olympiád v krasokorčuľovaní a svoje umenie predviedli naši športovci ale aj športovci z Rakúska či Čiech. Preteky boli krásne a užili si ich nielen športovci a diváci ale aj médiá, ktoré sa prišli pozrieť.
    Pozrite si aká atmosféra vládla na pretekoch z fotiek od Stanislava Gužáka. A taktiež si pozrite výsledkovú listinu z MSR ŠO v short tracku a MSR ŠO v krasokorčuľovaní.
» VÝSLEDKOVÁ LISTINA – SHORTTRACK » FOTKY SHORTTRACK