Dňa 23.5.2021 sa členovia Špeciálnych olympiád Slovensko, Peter Išpold a Denis Knapčok, triatlonisti (ale sú aj naši skvelí plavci) zúčastnili triatlonovej súťaže v Bratislave SUPER ŠPRINT FTVŠ 2021.
    Propozície súťaže boli nastavené špecificky, ako pyramída. Najskôr časovka 5 km bicykel. A potom pyramída troch športov – 0,5 km beh – 2,0 km bike – 175 m plávanie – 2,0 km bike – 0,5 km beh. Napriek tomu, že pršalo a povrch bol všade šmykľavý (nielen na bazéne, kde sme všetci nato zvyknutí), športovci si vyskúšali hranice svojich síl. Peter Išpold tým, že jeho generálka bola minulý rok a na tejto súťaži sa správal ako ostrieľaný „kozák“ a dobre si poradil hlavne s prechodom na jednotlivé disciplíny a neustále sa držal v hlavnom peletóne. Denis Knapčok prekvapil svojou sústredenosťou a bojovnosťou.
Obom srdečne gratulujeme a držíme palce do ďalších stále náročnejších tréningov. Ale aj o tom je šport, kde každá skúsenosť sa počíta…..
Týmto by sme sa chceli poďakovať aj organizátorom PRESTIGIOREALIZTEAM a rozhodcom za nekonečnú trpezlivosť a veľkú ústretovosť. Naši športovci súťažili so špičkou výkonnostných slovenských triatlonistov.
    ( Za všetkých zúčastnených trénerka Macejková + rodičia pretekárov)
» FOTO
#smespecial #stespecial #Specialolympicsslovakia